НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
06.09.2012 № 1171Щодо продовження дії ліцензії на виробництво електричної енергії, виданої ПРАТ „ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ"
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України „Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики ПОСТАНОВЛЯЄ:
Продовжити дію ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії, видану ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ „ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ" (код ЄДРПОУ 32083093, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, проспект Трубників, буд. 56), до 24 вересня 2022 року.
Голова Комісії
С. Тітенко
Про присвоєння рангів державним службовцям, Кабінет Міністрів УкраїниПро присвоєння рангів державним службовцям Відповідно до статті 26 Закону України "Про державну службу"( 3723-12 ): Присвоїти третій ранг державного службовця
Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненимСьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.
| Минюст собирается обратиться в Международный суд ООН относительно аннексии КрымаВ Министерстве юстиции рассматривают возможность обращения в Международный суд ООН относительно аннексии Россией АР Крым и возмещения украинской стороне причиненных убытков. Об этом сообщил глава Минюста Украины Павел Петренко, передает "Интерфакс".
інших осіб цінним подарунком, придбаним за рахунок коштів державного бюджету, Міністерство внутрішніх справ УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2013 р. за № 635/23167 Про затвердження Порядку нагородження осіб рядового і начальницького складу та працівників МВС України, інших осіб цінним подарунком, придбаним за рахунок коштів державного бюджету
|