ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
27.08.2012 № 427/653Про надання дозволу на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі
Відповідно до статті 406 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI( 4495д-17 ), Порядку подання та розгляду заяв, надання, зупинення дії, анулювання дозволів на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі( z1080-12 ), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 08.06.2012 № 692, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.06.2012 за № 1080/21392, НАКАЗУЄМО:
1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю "РИВ'ЄРА ГРАНД" (код за ЄДРПОУ 33267474, м. Сімферополь, просп. Кірова, буд. 32/1) дозвіл на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі у міжнародному пункті пропуску для поромного сполучення "Крим".
Підстава: заява товариства з обмеженою відповідальністю "РИВ'ЄРА ГРАНД" від 12.07.2012 № 2/17-2012 та матеріали до неї; протокол засідання спільної робочої групи Держмитслужби України й Адміністрації Держприкордонслужби України від 15.08.2012 № 47.
2. Начальнику Кримської митниці довести цей наказ до відома товариства з обмеженою відповідальністю "РИВ'ЄРА ГРАНД".
3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М. та першого заступника Голови Державної прикордонної служби України — директора Департаменту охорони державного кордону генерал-полковника Шишоліна П. А.
Голова Державної митної служби України
І. Г. Калєтнік
Голова Державної прикордонної служби України
М. М. Литвин
WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua
Про відмову ТОВ "ГЕЛІОС ЕНЕРДЖІ" у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро відмову ТОВ "ГЕЛІОС ЕНЕРДЖІ" у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні Комісії, яке проводилось у формі відкритого слухання, 26 квітня 2013 року розглянула питання про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕЛІОС ЕНЕРДЖІ" ліцензії з виробництва електричної енергії.
2.2 протоколу № 8) і перерахування коштів, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро погодження рішення Ради ОРЕ від 20.08.2013 (підпункти 2.1, 2.2 протоколу № 8) і перерахування коштів Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", ураховуючи рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20.08.2013 (підпункти 2.1, 2.2 протоколу № 8) та звернення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (лист від 14.08.2013 № 04/13-2361), з метою забезпечення проведення енергогенеруючими компаніями розрахунків за паливо Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Суд удовлетворил ходатайство прокуратуры и отпустил А.Навального под подписку о невыездеКировский областной суд удовлетворил ходатайство прокуратуры об изменении меры пресечения осужденным по делу «Кировлеса» Алексею Навальному и Петру Офицерову и отпустил их под подписку о невыезде.
Дітям не місце в інтернатахДо 2020 р. ми не матимемо дітей в загальних інтернатах. Кожна дитина буде в родині. Такими словами віце-премєр-міністр міністр соціальної політики Сергій Тігіпко визначив на урядовому брифінгу ...
|