про визнання протиправними дій та відшкодування витрат на перевезення пасажирів пільгових категорій - Шевченківський районний суд міста Києва - Піхур О. В.

  1. УХВАЛА

Справа № 2610/25949/2012

УХВАЛА

іменем України

05 листопада 2012 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Піхур О.В., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом Козятинського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в інтересах держави в особі Міністерства інфраструктури України, як органу, уповноваженого державою управляти майном та здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах і підпорядкованого йому Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Київської області про визнання протиправними дій та відшкодування витрат на перевезення пасажирів пільгових категорій, -

в с т а н о в и в :

В жовтні 2012 року позивач звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва в порядку адміністративного судочинства з даним позовом.

Відповідно до ч. 2 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі.

З метою забезпечення всебічного та об’єктивного вирішення справи протягом розумного строку суд вважає необхідним проведення попереднього судового засідання.

Перевіривши виконання вимог ст.ст. 105-106 Кодексу адміністративного судочинства України при підготовці справи до судового засідання були проведені наступні підготовчі дії: вивчені матеріали адміністративного позову.

Згідно з ч. 2 ст. 100 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява може бути залишена без розгляду як на стадії вирішення питання про відкриття провадження в адміністративній справі без проведення судового засідання, так і в ході підготовчого провадження чи судового розгляду справи.

Визнавши підготовку справи до судового засідання завершеною, суд вважає за можливе відкрити провадження у справі, а питання щодо поновлення строків звернення з даним позовом до суду розглянути в судовому засіданні.

На підставі викладеного, керуючись ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

у х в а л и в :

Відкрити провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом Козятинського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в інтересах держави в особі Міністерства інфраструктури України, як органу, уповноваженого державою управляти майном та здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах і підпорядкованого йому Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Київської області про визнання протиправними дій та відшкодування витрат на перевезення пасажирів пільгових категорій.

          Призначити справу до судового засідання в приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Білоруська , 13, каб. № 16 на 03 грудня 2012 року о 10 год. 00 хв.

          В судове засідання викликати сторони.

          Копії ухвали про відкриття провадження у справі надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов’язки.

Копії позовної заяви та документів, долучених до неї направити відповідачу та запропонувати відповідачу подати до 03 грудня 2012 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Ухвала оскарженню не підлягає.

          Суддя:

Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

СБУ просит не поддаваться на вымогательство денег через интернет от ее имени

Служба безопасности Украины предостерегает граждан не стать жертвами мошеннической схемы, которую в последнее время злоумышленники внедряют через Интернет. Об этом сообщила пресс-служба СБУ.

Розлучення в Україні або величезні витрати даремно?

Природно, багато хто з нас бачив, коли розлучаються близькі нам люди, товариші, знайомі, і щоразу ми чуємо все одне: як важко зараз проходять розлучення.

Про затвердження фінансового плану державного підприємства “Адміністрація морських портів України” на 2013 рік, Кабінет Міністрів України

Про затвердження фінансового плану державного підприємства "Адміністрація морських портів України" на 2013 рік Затвердити фінансовий план державного підприємства "Адміністрація морських портів України" на 2013 рік, що додається до оригіналу.

Про затвердження Угоди про культурне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія, Кабінет Міністрів України

Про затвердження Угоди про культурне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія Кабінет Міністрів України постановляє:

Об адвокате - устами Клиентов

Весьма оригинальный, интересный и абсолютно не похожий на другие сайт! Хочется поддержать Вас финансово. Как это можно сделать?

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b