УХВАЛА
iменем України
Справа № 330/2180/13-ц
2/330/26/2014
"22" липня 2014 р. Якимівський районний суд Запорізької області в складі:
головуючого - судді Куценко О.О.
при секретарі - Павленко Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні залу Якимівського районного суду Запорізької області цивільну справу за позовом ОСОБА_1, в особі представника ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування збитків
в с т а н о в и в:
В провадженні суду знаходиться зазначена цивільна справа.
В судове засідання позивач не з'явився, від представника позивача ОСОБА_4 надійшло письмове клопотання про залишення позову без розгляду.
Згідно до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Підстав для відмови в задоволенні заяви не встановлено.
Керуючись п. 5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд,-
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1, в особі представника ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування збитків - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через Якимівський районний суд протягом 5 днів.
Суддя:
Про виділення коштів для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок аварії в Азовському морі, Кабінет Міністрів УкраїниПро виділення коштів для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок аварії в Азовському морі 1. Виділити Донецькій облдержадміністрації 400 тис. гривень для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок аварії, що сталася 17 липня 2013 р. в Азовському морі.
Чиновник горсовета Краматорска приговорен к 6 годам лишения свободы за получение $5000 взяткиКраматорский городской суд Донецкой области приговорил к шести годам лишения свободы руководителя отдела городского совета Краматорска, который получил $5 тысяч от частного предпринимателя.
| Про затвердження Положення про навчально-реабілітаційний центр, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 вересня 2012 р. за № 1502/21814 Про затвердження Положення про навчально-реабілітаційний центр Відповідно до Закону України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 ), розділу IV Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"( 187/2012 ), затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року № 187, НАКАЗУЮ:
На Закарпатье обнаружен 600-метровый тоннель, использовавшийся для контрабанды в СловакиюУправление Службы безопасности Украины в Закарпатской области возбудило уголовное дело по факту прокладки 600-метрового тоннеля для контрабанды на границе Словакии и Украины.
|