Семенівський районний суд Полтавської області
1627/3035/11
УХВАЛА
про відкриття скороченого провадження у справі
"21" листопада 2012 р. смт.Семенівка
Суддя Семенівського районного суду Полтавської області В. І. Халявка,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Семенівському районі про визнання неправомірними дій та зобов*язання вчинити певні дії,
В С Т А Н О В И В :
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтею 106 КАСУ та подана особою, що має адміністративну процесуальну дієздатність. Справа підсудна Семенівському районному суду Полтавської області, її належить розглянути в порядку адміністративного судочинства.
Підстав для повернення заяви позивачеві чи для відмови у відкритті провадження немає.
На підставі наведеного керуючись ст.ст. 6,18,104,106,107, 183-2 КАСУ, абзацом третім пункту 1 розділу ХІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів".
У Х В А Л И В :
Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Семенівському районі про визнання неправомірними дій та зобов*язання вчинити певні дії.
Запропонувати відповідачу у десятиденний строк з дня одержання копії ухвали подати заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову.
Заперечення проти позову чи заяву про визнання позову відповідачеві подати безпосередньо до канцелярії суду.
Суддя Семенівського районного суду Полтавської області В. І. Халявка
Витяг з Кодексу адміністративного судочинства України
Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
1.Особи,які беруть участь у справі,мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2.Особи,які беруть участь у справі,зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань,які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи,якіберуть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51. Права та обов'язки сторін
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.