про умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання засудженого ОСОБА_2 - Ірпінський міський суд Київської області - Аніпко С. В.

  1. ПОСТАНОВА
  2. ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 1013/7981/2012

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 вересня 2012 року Ірпінський міський суд Київської області в складі:

головуючого Аніпко С. В.

при секретарі Балинській О.С.,

з участю прокурора Галущенка О.В.

представника ІВЦ № 132 Березюка О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду подання начальника ІВЦ №132 про умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання засудженого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, -

в с т а н о в и в:

Начальник ІВЦ № 132 звернувся до суду із поданням про умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання засудженого ОСОБА_2.

В судовому засіданні представник ІВЦ № 132 подання підтримав, просив його задовольнити.

Засуджений ОСОБА_2 просив подання задовольнити.

Прокурор в судовому засіданні не заперечував проти задоволення подання.

Заслухавши пояснення учасників процесу, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає до задоволення виходячи з наступного.

Так, у судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_2 засуджено 13.11.2009 Кагарлицьким районним судом Київської області за ч.2 ст. 307 КК України до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна. Ухвалою Апеляційного суду Київської області від 28.07.2010 року вирок змінено: вважати засудженим за ч. 2 ст. 307 КК України до 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна. Постановою Придніпровського районного суду м. Черкаси від 24.01.2012 року не відбуту частину покарання замінено на обмеження волі. Постановою Ірпінського міського суду Київської області від 19.03.2012 року згідно ст. 72 КК України зараховано в строк відбуття покарання час слідування під вартою до виправного центру з 24.01.2012 по 07.03.2012. Початок строку позбавлення волі 13.05.2009. Початок строку обмеження волі 07.03.2012. Кінець строку покарання 29.03.2014.

Засуджений ОСОБА_2 до ІВЦ №132 прибув 07.03.2012 року, під час відбування покарання він зарекомендував себе із позитивної сторони: працевлаштований на території виробництва установи на дільниці виготовлення кіосків; за сумлінну поведінку та ставлення до праці має 4 заохочення; стягнень немає. Вину в скоєному злочині визнав та розкаюється.

Суд прийшов до висновку, що засуджений своєю сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів, що він став на шлях виправлення. Враховуючи дані обставини, а також те, що засуджений відбув 2/3 частини призначеного строку покарання, суд вважає за можливе звільнити його умовно-достроково на не відбутий строк покарання. Подання суд вважає обґрунтованим і таким, що підлягає до задоволення.

Керуючись ст.81 КК України, 407 КПК України, суд, -

п о с т а н о в и в:

Подання задовольнити.

Засудженого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, звільнити умовно-достроково на не відбутий строк 1 рік 6 місяців 19 днів.

На постанову до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд може бути подано апеляцію протягом 7 діб.

Суддя С. В. Аніпко

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Про внесення змін до складу Центральної атестаційної комісії при МОЗ України з атестації провізорів та фармацевтів, Міністерство охорони здоров'я України

Про внесення змін до складу Центральної атестаційної комісії при МОЗ України з атестації провізорів та фармацевтів На виконання підпункту 1.7.5 пункту 1.7 Положення про порядок проведення атестації провізорів( z1366-06 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 12 грудня 2006 року № 818 "Про вдосконалення атестації провізорів та фармацевтів", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2006 року за № 1366/13240, НАКАЗУЮ:

На Миколаївщині працівники ДАІ взяли участь у семінарі з питань забезпечення прав дітей

Працівники Державтоінспекції взяли участь у семінарі, присвяченому питанням взаємодії державних та соціальних служб у забезпеченні прав та інтересів дітей.

У Львівській області за кілька годин розшукали водія, який скоїв наїзд на пішохода

На Львівщині працівники Державтоінспекції оперативно розшукали водія, який смертельно травмував пішохода та залишив місце ДТП.

Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення", Верховна Рада України

ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. У пункті 1 Постанови Верховної Ради України від 16 квітня 2013 року № 190-VII( 190-18 ) "Про проведення парламентських слухань на тему: "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення" слова "в жовтні" замінити цифрами та словами "23 жовтня".

Об адвокате - устами Клиентов

Благодарим всех за качественную работу. Этот интернет проект -,действительно, на сегодняшний день - неповторимый в своем роде. Как здорово, что есть такие так необходимые всем интернет проекты. Этот интернет проект достаточно удобен в пользовании. На нем удобно проводить отдых - просто, удобно,быстро.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b