2/754/4034/13
754/10817/13-ц
УХВАЛА
Іменем України
24.07.2013 року Суддя Деснянського районного суду м. Києва Скрипка О.І., розглянувши матеріали за позовною заявою Публічного акціонерного товариства Комерційний Банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
В С Т А Н О В И В :
ПАТ КБ «ПриватБанк» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Перевіривши дотримання вимог ст.ст.118 - 120 ЦПК України по даній заяві, керуючись ст.122 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
1. Відкрити провадження у справі за позовною заявою Публічного акціонерного товариства Комерційний Банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
2. Призначити справу до судового засідання на 18 вересня 2013 року на 11 годин 00 хвилин в приміщенні суду каб.36.
3. Відповідачу у строк до 18 вересня 2013 року подати письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
4. В судове засідання викликати сторони.
Ухвала в частині недотримання правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку відповідно до ст.ст.294, 295 ЦПК України.
Суддя:
Про затвердження Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві, Міністерство надзвичайних ситуацій УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2012 р. за № 2075/22387 Про затвердження Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві
Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 07 грудня 2009 року № 27-8, Пенсійний фонд УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2013 р. за № 332/22864 Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 07 грудня 2009 року № 27-8
| Щодо укладення договорів на користування та постачання електричної енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПАТ «Хмельницькобленерго» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі — НКРЕ), розглянула Ваш лист від 20.08.2013 № 04-680 та в межах своєї компетенції надає наступні роз’яснення.
Про виділення коштів для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок аварії в Азовському морі, Кабінет Міністрів УкраїниПро виділення коштів для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок аварії в Азовському морі 1. Виділити Донецькій облдержадміністрації 400 тис. гривень для надання допомоги сім’ям осіб, які загинули внаслідок аварії, що сталася 17 липня 2013 р. в Азовському морі.
|