22.11.2013 Справа № 756/15611/13-ц
Унікальний № 756/15611/13-ц
Провадження № 2/756/5537/13
УХВАЛА
22 листопада 2013 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Маринченко М.М., перевіривши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - ОСОБА_3, про стягнення аліментів на повнолітню дитину, яка продовжує навчання,
встановив:
Відповідно до ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Згідно з ч. 1 ст. 110 ЦПК України позови про стягнення аліментів можуть пред'являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача.
В позові позивач зазначає, що відповідач ОСОБА_2 проживає за адресою: АДРЕСА_1.
Проте, за відомостями адресно-довідкового підрозділу ГУ ДМС України в м. Києві відповідач ОСОБА_2 по Києву та Київській області зареєстрованим не значиться.
Позивач за відомостями адресно-довідкового підрозділу ГУ ДМС України в м. Києві зареєстрована в АДРЕСА_2.
Таким чином вказана справа не підсудна Оболонському районному суду м. Києва, а позивач має право звернутися з вказаним позовом до суду за своїм зареєстрованим місцем проживання.
Відповідно до ст.115 ЦПК України якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду.
Відповідно до п.4 ч.3 ст.121 ЦПК України заява повертається позивачу у випадках, коли справа не підсудна цьому суду.
У зв'язку з цим позовна заява підлягає поверненню позивачеві.
Керуючись п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України,
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - ОСОБА_3, про стягнення аліментів на повнолітню дитину, яка продовжує навчання, повернути позивачу для подання до належного суду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подання в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги на ухвалу суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя М.М.Маринченко