Про стягнення 205 412 - Господарський суд м. Києва - Якименко М.М.

  1. УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

УХВАЛА

Справа № 7/457

12.11.13

За позовом Акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго" в особі Структурного відокремленого підрозділу "Енергозбут Київенерго"

до Комунального підприємства по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва

про стягнення 205 412,43 грн.

Суддя Якименко М.М.

Представники: не викликались;

Обставини справи:

Ухвалою господарського суду міста Києва від 22.06.2009 року (суддя Якименко М.М.) порушено провадження у справі № 7/457 за позовом Акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго" в особі Структурного відокремленого підрозділу "Енергозбут Київенерго" до Комунального підприємства по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва про стягнення 205 412,43 грн. та призначено розгляд справи на 03.09.2009 року.

Як встановлено судом, постановою Окружного адміністративного суду міста Києва № 8/131 від 24.01.2008 року визнано протиправними та скасовано розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.05.2007 р. N 640, від 30.05.2007 р. N 642, від 30.05.2007 р. N 643. Зазначена постанова залишена без змін Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 09.01.2009 року по справі № 22-а 14381/08.

Статтею 7 Закону України “Про житлово - комунальні послуги” визначено повноваження органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг, в тому числі віднесено до їх повноваження встановлення цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги відповідно до закону, а в статті 31 цього Закону передбачено порядок формування цін, тарифів на житлово-комунальні послуги.

Таким чином, судом встановлено, що розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), якими встановлені тарифи на підставі яких позивачем визначається вартість наданих відповідачу послуг, в судовому порядку визнані протиправними та скасовані.

Проте Постанова Окружного адміністративного суду від 24.01.2008 року та ухвала Київського апеляційного адміністративного суду від 09.01.2009 року оскаржені до Вищого адміністративного суду України.

У зв’язку з вище викладеним, ухвалою господарського суду міста Києва від 03.09.2009 року (суддя Якименко М.М.) зупинено провадження у справі № 7/457 до вирішення іншої пов’язаної з нею справи № 8/131 за позовом Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Престиж» до Київської міської державної адміністрації про визнання протиправними та скасування розпоряджень 30.05.2007 р. N 640, від 30.05.2007 р. N 642, від 30.05.2007 р. N 643.

07.11.2013 року через відділ діловодства суду від представника позивача надійшла заява про поновлення провадження у справі № 7/457.

Як вбачається з поданої заяви, ухвалою Вищого адміністративного суду України від 28.08.2012 року № К/9991/33592/12 ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 27.04.2011 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 15.05.2012 року у справі за позовом Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Престиж» до Київської міської державної адміністрації про визнання протиправними та скасування розпоряджень 30.05.2007 р. N 640, від 30.05.2007 р. N 642, від 30.05.2007 р. N 643 без змін.

В свою чергу ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 15.05.2012 року у справі № 2а-376/11 апеляційна скарга залишена без задоволення, а ухвала Шевченківського районного суду м. Києва від 27.04.2011 року, якою залишено без розгляду адміністративний позов Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Престиж» до Київської міської державної адміністрації про визнання протиправними та скасування розпоряджень 30.05.2007 р. N 640, від 30.05.2007 р. N 642, від 30.05.2007 р. N 643 без змін.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що обставини, які зумовили зупинення провадження у справі № 7/457 усунені, у зв’язку з чим, суд вважає за доцільне поновити провадження у справі № 7/457 та призначити її до розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 86, 79 ГПК України, -

У Х В А Л И В:

1. Поновити провадження у справі 7/457.

2. Розгляд справи призначив на 26.11.13 о 10:40. Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал №12.

3. Запропонувати сторонам надати додаткові наявні та не представлені суду докази на підтвердження заявлених вимог та заперечень.

4. Позивачу надати суду докази на підтвердження фактів, які зумовили зупинення провадження по справі № 7/457.

Суддя М.М. Якименко

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

На Харківщині в ДТП загинув чоловік, ще четверо отримали травми

1 грудня, о 9 годині 20 хвилин, в місті Дергачі сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох легковиків та автобуса.

Щодо нормативно-правових актів з питань охорони праці, Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України розглянула Ваш запит на отримання інформації та повідомляє. Відповідно до Покажчика нормативно-правових актів з питань охорони праці, затвердженого наказом Держгірпромнагляду від 04.09.2012 № 161, включено такі Правила:

Сергій ЛОЗОВСЬКИЙ: «Завдання — видобувати більше і якіснішого вугілля»

Впевнено утримує лідерські позиції в своїй галузі державне підприємство Донецька вугільна енергетична компанія. Воно першим у Міненерговугілля видало на-гора з початку року мільйон тонн твердого ...

Про проведення парламентських слухань на тему: "Сучасний стан, шляхи і перспективи реформи у сфері охорони здоров’я України", Верховна Рада України

ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Провести 5 червня 2013 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Сучасний стан, шляхи і перспективи реформи у сфері охорони здоров’я України".

Об адвокате - устами Клиентов

Благодарю за тот величайший труд, который Вы делаете каждый день для нас. Умнички!!!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b