Свято «Останнього дзвоника» з нетерпінням чекають всі — і дорослі, і діти. Та особливого значення воно набуває для випускників, для тих, у кого це шкільне свято — остання «зупинка» перед початком дорослого життя.
Тож, сьогодні, працівники Державтоінспекції аби зробити цей день не тільки святковим, а ще й безпечним, як і завжди, зустрічали школярів поблизу їх навчальних закладів перед урочистою лінійкою.
Більш того, майже в кожній школі інспектори ДАІ виступили на урочистих заходах, щоб висловити побажання випускникам та настанову для школярів і батьків. Адже у вчорашніх школярів розпочнеться новий етап у житті, а у дітей молодшого віку настануть довгоочікувані літні канікули. І щоб під час відпочинку з дітлахами не сталося біди на дорогах, працівники ДАІ Миколаївщини вкотре нагадали про важливість дотримання Правил дорожнього руху в теплі дні.
Вартові доріг не тільки роз'яснили юним учасникам дорожнього руху, як треба поводитися на вулиці, а й нагадали батькам — якої уваги потребують маленькі пасажири в салоні автомобілів. Чимало теплих слів і побажань правоохоронці висловили і на адресу випускників — саме їм вже зовсім скоро доведеться вступити в доросле життя, а це означає, що саме вони повинні будуть подавати приклад дисциплінованості та обережності на дорогах підростаючому поколінню.
Правоохоронці привітали школярів, педагогів та батьків із закінченням навчального року. В цей урочистий день хочеться побажати, щоб «останній шкільний дзвінок» для випускників відкрив новий щасливий і безпечний шлях в житті. Бажаємо всім гарного відпочинку, міцного здоров'я, успіхів у всіх справах і приємних емоцій. Й, звісно ж, закликаємо завжди дотримуватися Правил дорожнього руху, аби ніщо не затьмарило літо.
Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні, Міністерство інфраструктури УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 р. за № 2116/22428 Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні
Про затвердження проекту та титулу будови “Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна - вул. Зала Егерсег у м. Херсоні”, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження проекту та титулу будови "Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна — вул. Зала Егерсег у м. Херсоні" 1. Затвердити поданий Херсонською обласною державною адміністрацією проект "Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна — вул. Зала Егерсег у м. Херсоні", розроблений Акціонерним товариством закритого типу "Київсоюзшляхпроект" та рекомендований до затвердження державним підприємством "Укрдержбудекспертиза" Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, з такими техніко-економічними показниками:
| Щодо поновлення дії наказу Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби України від 30.07.2009 № 789/414/709, Державна митна служба УкраїниКерівникам митних органів Повідомляємо, що оскільки наказ Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державної митної служби України від 30.07.2009 № 789/414/709( z0717-09 ) "Про затвердження Порядку здійснення митного оформлення імпортних товарів у тарі і пакувальних матеріалах" (далі — Наказ) до теперішнього часу не виключений з державного реєстру нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, він є чинним.
За дорученням начальника Департаменту ДАІ Анатолія Сіренко Державтоінспекція розпочинає перший в Україні місячник «навчання ПДР»Упродовж місяця автолюбителі зможуть безкоштовно перевірити свої знання в Центрах надання послуг ДАІ. З 15 жовтня по 15 листопада підлітки, а також всі бажаючі, кожного робочого дня з 13 до 14 ...
|