Государственная автомобильная инспекция Украины подала прошение в МВД о реорганизации подразделения. Об этом в ходе пресс-конференции заявил начальник Департамента ГАИ МВД Украины Анатолий Сиренко.
ГАИ намерены реорганизовать в Дорожную полицию
| Нравится |
Это будет Вам интересно
У Запорізькій області завершився обласний огляд-конкурс загонів юних інспекторів рухуЗмагання юних помічників Державтоінспекції вперше проходили на території Запорізької дитячої залізниці, де спеціально для цього був обладнане навчальне автомістечко. Цього року конкурс, на превеликий ... Держзамовлення на лікарів не зменшеноЗ 1 липня 2013 року розпочався прийом документів від вступників до вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів України незалежно від форми підпорядкування. | Щодо усунення порушень та зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ЗАТ «Інтеркомплектмонтажстрой», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо усунення порушень та зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ЗАТ «Інтеркомплектмонтажстрой» На Кіпрі запровадять податок на депозити, як альтернативу банкрутствуПодаток на банківські депозити це альтернатива банкрутству, яке загрожує Кіпру. Так президент країни пояснив мешканцям острова суперечливу угоду про надання Нікосії фінансової допомоги у 10 ... |
Об адвокате - устами Клиентов
Ваш портал просто супер очень много чего тут интересного и нужного. Желаю держаться так же высоко и в будующем и всего самого... в Вашей работе!
Рекомендовано Адвокатом
Статьи о семейном праве
Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Судебная власть
№757/52/15-а











