Працівники Державтоінспекції Харківщини взяли участь у поминальному молебні

    Працівники Державтоінспекції Харківщини взяли участь  у поминальному молебніДо дня пам’яті жертв ДТП, у каплиці, що знаходиться на території Управління Державтоінспекції Харківщини в ім’я святого Великомученика і Побідоносця Георгія, відбувся молебен за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах.

    У неділю саме в цій каплиці перебувала десниця великомученика Георгія Побідоносця. Парафіяни, працівники ДАІ та члени їх сімей мали змогу вклонитися великій християнській святині святині та запалити свічки на знак пам’яті жертвам ДТП.

    Молебен за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах провели Ієромонах Іосиф з монастиря святого Ксенофонта в Греції, що на горі Афон та секретар Харківського Єпархіального управління отець Михаіл. Представники духовенства закликали присутніх поважати один одного, не робити зла, жити за законами Божими.

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Внесены изменения в Порядок ведения Единого реестра адвокатов Украины

    Совет адвокатов Украины внес изменения в Положение о взносах и Порядок ведения Единого реестра адвокатов Украины. Это решение подвело итог начатой еще во вчерашней части заседания дискуссии относительно повышения дисциплины уплаты ежегодных взносов на реализацию адвокатского самоуправления.

    Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Відповідно до Законів України «Про електроенергетику»( 575/97-ВР ) та «Про теплопостачання»( 2633-15 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», постанов НКРЕ від 12.10.2005 № 896( v0896227-05 ) «Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС, АЕС та на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії» та від 12.10.2005 № 898( v0898227-05 ) «Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Меморандум про співробітництво між Міністерством доходів і зборів України та Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація платників податків України", Міністерство доходів і зборів України

    МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ УКРАЇНИ" МЕМОРАНДУМ про співробітництво між Міністерством доходів і зборів України та Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація платників податків України"

    Об адвокате - устами Клиентов

    Очень уникальный, актуальный и абсолютно не похожий на существующие ресурс! Я хочу отблагодарить вас материально. Как это можно организовать?

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b