Суд в Британии приговорил украинца к 8,5 годам лишения свободы за переправку нелегальных мигрантов с Украины в Великобританию, пишет УНН. «Главаря организованной преступной группировки, которая незаконно переправляла нелегальных мигрантов с Украины в Великобританию рейсовыми самолетами и частными яхтами, приговорили к 8,5 годам лишения свободы», — говорится в сообщении, размещенном на сайте британского посольства.
Киевлянин, нелегально переправлявший сограждан в Англию, приговорен к 8,5 годам лишения свободы
| Нравится |
Это будет Вам интересно
Про призначення А. Бабенка заступником Міністра оборони України, Президент УкраїниУказ Президента України Призначити БАБЕНКА Артуро Франциско заступником Міністра оборони України. Президент України м. Київ 16 січня 2013 року № 29/2013 Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненимСьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей. | Про внесення змін до Інструкції про порядок відбування покарання засуджених військовослужбовців у виді тримання в дисциплінарному батальйоні, Міністерство оборони УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 липня 2013 р. за № 1269/23801 Про внесення змін до Інструкції про порядок відбування покарання засуджених військовослужбовців у виді тримання в дисциплінарному батальйоні Про внесення змін до постанови НКРЕ від 24.01.2013 № 47, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 24.01.2013 № 47 Відповідно до Законів України «Про електроенергетику»( 575/97-ВР ) та «Про теплопостачання»( 2633-15 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», постанов НКРЕ від 12.10.2005 № 898( v0898227-05 ) «Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії», від 12.10.2005 № 896( v0896227-05 ) «Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС, АЕС та на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії» та від 26.04.2012 № 506( v0506862-12 ) «Про накладення штрафу на ДП НАЕК «Енергоатом» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ: |
Об адвокате - устами Клиентов
. Абсолютно случайно набрел на этот сайт, чему сильно рад и доволен! С удовольствием сошлюсь на Вас на своей страничке в блоге!
Рекомендовано Адвокатом
Статьи о семейном праве
Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Судебная власть
№757/52/15-а











