У світовому рейтингу найбільш благополучних міст Київ посів 34 місце

    У світовому рейтингу найбільш благополучних міст Київ посів 34 місцеПрограма ООН щодо населених пунктів представила доповідь про рейтинг міст з точки зору їх добробуту. Незважаючи на економічні, політичні та екологічні фактори, європейські міста, в тому числі Відень, Стокгольм, Лондон, Хельсінкі і Дублін як і раніше лідирують в рейтингу найбільш благополучних. Київ у рейтингу посів 34 місце, передає Центр новин ООН.

    В основу доповіді під заголовком «Добробут міст світу 2012/13», були закладені не тільки економічні показники розвитку міст, але й інші життєво важливі аспекти, такі як якість життя, належна інфраструктура, соціальна складова та екологічна ситуація.

    За цими індикаторами найбільш благополучними містами світу є Відень, Нью-Йорк, Торонто, Лондон, Стокгольм, Гельсінкі, Дублін, Осло і Париж. Замикає першу десятку Токіо.

    Столиця України у цьому списку на 34-му місці після Бангкока. Москва — на 25-му місці між Сеулом і бразильським містом Сан-Паулу. Єреван — на 36-му перед Пекіном, який фігурує на 37-му місці в індексі благополуччя.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    установ, організацій і розрахунку індексів тарифів, Державна служба статистики України

    Про затвердження Методологічних положень щодо організації статистичного спостереження за змінами тарифів на послуги пошти та зв'язку для підприємств, установ, організацій і розрахунку індексів тарифів

    На Тернопільщині всі учасники ДТП загинули на місці пригоди

    У понеділок, 18 серпня, о 21 год. 15 хв. У Тернопільській області сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками.

    Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 60, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 60 Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Про затвердження Ветеринарно-санітарних вимог до утримання голубів, Міністерство аграрної політики та продовольства України

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 лютого 2013 р. за № 254/22786 Про затвердження Ветеринарно-санітарних вимог до утримання голубів

    Об адвокате - устами Клиентов

    Этот интернет портал - обалденный. Thanky! Действительно необходимый и простой в пользовании интернет сайт.

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b