Триденне свято Сиру і Вина у Львові встановило рекорд відвідуваності фестивалів України з поїдання сиру та випивання вина, передає УКРІНФОРМ з посиланням на прес-службу міської ради.
«Триденне ІІІ Свято сиру і вина у Львові, яке проходило з п'ятниці по неділю, встановило рекорд відвідуваності фестивалів України. Площу Ринок відвідало понад 123 тисячі львів'ян та гостей свята. За цей час випито понад 15200 літрів вина та глінтвейну, продано понад 7500 тонн сиру та 8 353 сирних коників. Підвівши рекордні підсумки дійства, можна гордо заявити що це — головне гастрономічне свято осені в країні», — зазначає прес-служба.
Організатори Свята Сиру і Вина також повідомляють про інші рекорди та приємні моменти ярмарку. Так, скориставшись послугами «Львівської винної пошти», відвідувачі дійства відправили 2739 листів, серед яких 258 в Італію.
Cпільно з Art Atelier Voytovych та Укрпоштою до «Свята сиру і вина» було випущено фестивальну марку.
Про офіційні (облікові) курси банківських металів, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 01.02.2013 встановлює офіційні (облікові) курси банківських металів Код цифровий Код літерний Кількість унцій Назва Облікові курси
Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення МКП "Миколаївводоканал", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення МКП "Миколаївводоканал" Відповідно до Законів України "Про питну воду та питне водопостачання" ( 2918-14 ), "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869( 869-2011-п ) "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Про декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 4 жовтня 2012 року та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 4 жовтня 2012 року та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 7 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін( z1638-12 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 7 вересня 2012 року № 705, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 вересня 2012 року за № 1638/21950, НАКАЗУЮ:
На Вінниччині лише за тиждень працівники ДАІ виявили чотири нетверезих пасажироперевізниківНаразі триває профілактичний заході Автобус 2014. З початку операції працівники Державтоінспекції Вінниччини склали майже тисячу адміністративних протоколів за порушення Правил дорожнього руху ...
|