Глобальна економіка уповільнюється дедалі більше — застерігає Міжнародний Валютний Фонд. Установа ще раз зменшила прогноз зростання, вдруге за менш ніж півроку. Тим не менш, експерти МВФ і надалі покладають найбільші надії на динамічні країни. Навіть зважаючи на уповільнення, темпи їхнього зростання вчетверо більші за показники більш розвинених країн.
Директор з досліджень МВФ Олів’є Бланшар заявив: «У розвинених економіках зростання занадто слабке, аби подолати безробіття. Однак і динамічні економіки, де темпи були дуже хорошими донедавна, тепер уповільнюються».
За останнім прогнозом МВФ, світова економіка прискориться цього року загалом на 3,3%, попередній прогноз був кращим.
Перший ВВП — США — світу додасть 2,2% — там ситуація дещо краща.
А от ВВП єврозони скоротиться на 0,4% — це більше за останні побоювання.
Нагальною перешкодою на шляху розвитку світової економіки є криза єврозони. МВФ застерігає: суверенні проблеми валютного союзу тільки погіршаться наступного року. Зважаючи на те, що інфляція в єврозоні не є критичною, ЄЦБ міг би понизити базову відсоткову ставку — вважають в МВФ.
Особливу увагу експерти фонду звертають на Іспанію. Обтяжена рекордним безробіттям, четверта економіка єврозони скоротиться цього року на 1,5%.
«Корвет» набуває конкретних рисУ дієвості державної програми Доступне житло Премєр-міністр Микола Азаров особисто переконався на початку робочої поїздки на Миколаївщину. В обласному центрі він власноруч вручив ключі від квартир ...
С целью исключения политических репрессий экс-чиновников Грузии будут судить присяжныеПарламент Грузии 16 января принял в первом чтении законопроект, который позволит судам присяжных рассматривать дела бывших и действующих чиновников, сообщает Civil Georgia.
| Навесні подорожчає бензинЗа лютий місяць на гуртовому ринку вартість нафти зросла на 4 відсотки, бензину на 7, а дизелю на 5.
Про внесення змін до наказу Міненерговугілля від 10.10.2012 № 785, Міністерство енергетики та вугільної промисловості УкраїниПро внесення змін до наказу Міненерговугілля від 10.10.2012 № 785 З метою належного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2009 № 1098( 1098-2009-п ) "Про приєднання України до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях", розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.07.2012 № 514 ( 514-2012-р ) "Про затвердження плану заходів з впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд", доручення Президента України від 08.04.2011 № 1-1/640 щодо реалізації в Україні Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях та у зв'язку з кадровими змінами НАКАЗУЮ:
|