В Ужгороді пройшов фестиваль теле- та радіопрограм для нацменшин. У конкурсі взяли участь телемайстри шести країн: України, Угорщини, Румунії, Словаччини Македонії, Сербії та Росії. Надійшло понад 60 радіо- та з півсотні телевізійних журналістських робіт. Для перегляду відберуть найдостойніші.
Чималу допомогу організаторам надала обласна рада, виділивши з бюджету 49 тис. грн. Їх витратять на транспортні перевезення, оренду приміщень, подарунки, призи. Загальний кошторис свята майже втричі більший, тож активно долучають і спонсорів.
— Це фестиваль для всіх, але про життя нацменшин. Коли ми організували його 14 років тому, подібного не було навіть у Європі. «Мій рідний край» має на меті ознайомити із життям національних меншин, сприяти толерантному ставленню етногруп у багатонаціональних суспільствах, а такими нині є майже всі країни континенту, — сказав Золтан Кулін. — Звичайні гості фесту можуть висловлюватися під час обговорення стрічок на рівні з професіоналами. Нас цікавитиме думка кожного. Важливо й те, що дискусії відбуватимуться у прямому ефірі. Кому великий студійний екран не до душі, зможуть переглядати стрічки вдома по місцевому телеканалу чи в мережі Інтернет.
Про присвоєння Бойку А.П. третього рангу державного службовця, Кабінет Міністрів УкраїниПро присвоєння Бойку А. П. третього рангу державного службовця Відповідно до статті 26 Закону України "Про державну службу"( 3723-12 ) присвоїти третій ранг державного службовця Бойку Анатолію Павловичу — директорові департаменту організаційно-контрольної роботи Міністерства надзвичайних ситуацій України.
“Луцьк”, “Тернопіль” і рейдового тральщика “Генічеськ”, Кабінет Міністрів УкраїниПро передислокацію протичовнових корветів "Хмельницький", "Луцьк", "Тернопіль" і рейдового тральщика "Генічеськ" 1. Погодитися з пропозицією Міністерства оборони щодо передислокації протичовнових корветів "Хмельницький", "Луцьк", "Тернопіль" з пункту базування смт Новоозерне до пункту базування м. Севастополь і рейдового тральщика "Генічеськ" з пункту базування м. Одеса до пункту базування смт Новоозерне.
| Про внесення змін до Порядку вибору банків, що залучаються до реалізації проектів, Міністерство фінансів УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2012 р. за № 1619/21931 Про внесення змін до Порядку вибору банків, що залучаються до реалізації проектів
Моє не погане сімейне життя з «не тією» людиною,В юності я особливо не перебирала хлопцями, і вибрала не поганого хлопця. Але назвати його хорошим чоловіком неможливо.
|