Про стягнення страхового відшкодування - Дніпровський районний суд міста Києва - Галаган В. І.

  1. УХВАЛА

Справа № 755/14853/14-ц

Провадження № 2/755/4153/14

УХВАЛА

"06" червня 2014 р. м. Київ

Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Галаган В.І., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Приватне акціонерне товариство „Страхова компанія „Статус", про стягнення страхового відшкодування, -

в с т а н о в и в:

До Дніпровського районного суду м. Києва надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Приватне акціонерне товариство „Страхова компанія „Статус", про стягнення страхового відшкодування.

Вивчивши матеріали поданої позовної заяви, вважаю, що позовна заява не відповідає вимогам цивільного процесуального законодавства України.

Відповідно до ст.1 Цивільного процесуального кодексу України завданнями цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтереси юридичних осіб, інтересів держави.

За нормою статті 4 Цивільного процесуального кодексу України визначено, що здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законами України.

Відповідно до вимог пунктів ч.2, ч.4 ст.119 Цивільного процесуального кодексу України позовна заява повинна містити серед іншого: ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування, позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.

Зміст позовних вимог - це певна форма захисту, яку просить позивач від суду. Під підставами позову, як вказує Верховний суд України, слід розуміти обставини, якими обґрунтовуються позовні вимоги. Виклад обставин підстави та кож необхідний для визначення тотожності позову, захисту відповідача від позову, зміни позову позивачем і, найголовніше, - для визначення предмета доказування по даній справі.

Як убачається із змісту позовної заяви та додатків до неї, позивачем, на підтвердження викладених у змісті позовної заяви обставин, не долучено до матеріалів позовної заяви доказів звернення до відповідача ПрАТ „СК „Статус" із повідомленням про настання страхового випадку та із заявою про виплату страхового відшкодування, яка містить перелік документів на підтвердження підстав щодо права виплати страхового відшкодування, що позбавляє суд можливості встановити дотримання позивачем строку звернення до страховика із такою заявою, та інших вимог законодавства України про страхування, а також можливості встановити наявність спірних правовідносин між сторонами в розрізі даного спору.

Відповідно до частини першої ст. 26 Цивільного процесуального кодексу України у справах позовного провадження особами, які беруть участь у справі, є сторони, треті особи, представники сторін та третіх осіб.

Крім того, відповідно до частини першої ст. 35 Цивільного процесуального кодексу України треті особи, які не заявлять самостійних вимог щодо предмету спору, можуть вступати у справу на стороні позивача або відповідача до ухвалення судом рішення, якщо рішення в справі може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї із сторін.

Разом з тим, позивачем не вирішено питання про залучення до участі у розгляду справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, особи, винної у вчиненні дорожньо-транспортної пригоди ОСОБА_3, який перебував у договірних відносинах з відповідачем ПрАТ „СК „Статус" станом на день вчинення ДТП, будучи страхувальником згідно Полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів від 02.10.2013 року, оскільки рішення суду може вплинути на права та обов'язки даної особи.

За нормами ст.121 Цивільного процесуального кодексу України, передбачено наслідки подання позовної заяви, що не відповідає вимогам ст.ст. 119, 120 Цивільного процесуального кодексу України.

Керуючись ст.ст. 119 - 121 Цивільного процесуального кодексу України, суд -

у х в а л и в:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Приватне акціонерне товариство „Страхова компанія „Статус", про стягнення страхового відшкодування залишити без руху, про що повідомити позивачу та надати йому строк для усунення вказаних недоліків до « 13» червня 2014 року, однак який не може перевищувати двох днів з моменту отримання копії ухвали.

Попереджаю, що у разі невиконання вимог суду щодо усунення вказаних недоліків, Ваша заява буде вважатись неподаною та підлягає поверненню.

С у д д я :

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Про розподіл тест-систем імуноферментних для виявлення антитіл до вірусів імунодефіциту людини 1 та 2 типів (для скринінгу крові вагітних), закуплених за кошти Державного бюджету України у 2012 році, Міністерство охорони здоров'я України

Про розподіл тест-систем імуноферментних для виявлення антитіл до вірусів імунодефіциту людини 1 та 2 типів (для скринінгу крові вагітних), закуплених за кошти Державного бюджету України у 2012 році

В Киеве незаконно хотели продать музыкальную школу

По требованию столичной прокуратуры Киевсовет отменил собственное решение, которым помещения киевской музыкальной школы № 1 им. Я. Степового подлежат приватизации путем продажи на аукционе.

На Сумщині працівники ДАІ задокументували факт спроби дачі хабара в розмірі 1000 гривень

Учора, 18 червня в Сумській області інспектори ДПС затримали водія автомобіля Audi, який з метою уникнення адміністративної відповідальності намагався дати хабара в розмірі однієї тисячі гривень.

Развод, раздел имущества

Развод и раздел имущества в Украине, как написать исковое заявление в суд на раздел имущества, помощь семейного юриста

Об адвокате - устами Клиентов

Благодарим всех за качественную работу. Этот сайт на данный момент - единственный в своем роде. Хорошо, что есть такие нужные интернет порталы. Этот интернет портал очень многофункционален в использовании. На нем удобно проводить отдых - просто, удобно,быстро.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b