Працівники Державтоінспекції Львівщини взяли участь у доброчинній акції «Здай кров — врятуй життя», аби допомогти постраждалим під час АТО та внаслідок дорожньо-транспортних пригод.
Керівник управління ДАІ у Львівській області, полковник міліції Олександр Хутняк сьогодні також став донором. «Долучитися до такої доброї справи — честь для кожного. Сподіваюсь, це допоможе врятувати комусь життя», — відзначив Олександр Миколайович.
Взяти участь у благодійній акції зголосилися співробітники Державтоінспекції зі Львова та різних районів області.
Чимало працівників міліції здають кров уже не вперше. Один із них — інспектор дорожньо-патрульної служби ДАІ міста Львова Тарас Борсукевич. Правоохоронець стає донором четвертий раз і на цьому спинятися не збирається, адже переконаний — необхідно постійно поповнювати банк крові.
Інспектор з кадрового забезпечення батальйону дорожньо-патрульної служби ДАІ Юрій Гоцко також здав кров для потерпілих внаслідок ДТП під час АТО. Працівник Державтоінспекції протягом місяця служив у зоні проведення антитерористичної операції, тому не з чуток знає, на скільки це потрібно пораненим бійцям.
Правоохоронці переконують: готові ще не раз долучитися до такої благодійної акції, аби постраждалі у ДТП та під час АТО могли вчасно отримати необхідну допомогу.
що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 липня 2006 року № 570, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро визнання таким, що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 липня 2006 року № 570 Відповідно до пункту 15 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні"( 448/96-ВР ) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:
Щодо проведення робіт з переключення ролів серверних комплексів центральної бази даних Держмитслужби України, Державна митна служба УкраїниКерівникам митних органів Щодо проведення робіт з переключення ролів серверних комплексів центральної бази даних Держмитслужби України Інформуємо, що Держмитслужбою України завершено підготовчі роботи із проведення переключення ролів серверних комплексів центральної бази даних Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України (далі — ЄАІС Держмитслужби) з основного на резервний.
| Про затвердження Положення про проведення інспекційних перевірок у сфері страхового фонду документації України, Міністерство юстиції УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 грудня 2013 р. за № 2047/24579 Про затвердження Положення про проведення інспекційних перевірок у сфері страхового фонду документації України
Фундаментальная идея реформы прокуратуры – отказ от функции общего надзора, – С.ОлийныкРеформа прокуратуры – процесс давно ожидаемый, поскольку сразу после принятия Конституции Украины в 1996 году она была лишена двух функций – надзора за соблюдением и применением законов и предварительного ...
|