Апелляционный суд г. Киева вернул дело адвоката одного из активистов организации «Дорожный контроль» Виктора Смалия в Днепровский райсуд Киева. Об этом говорится в сообщении группы общественных наблюдателей «ОЗОН».
Апелляционный суд вернул дело адвоката В.Смалия в Днепровский райсуд Киева
| Нравится |
Это будет Вам интересно
На Київщині працівники ДАІ затримали особу, яка підозрюється у викраденні автомобілівУ пятницю, 15 серпня, близько опівночі, під час відпрацювання Білоцепківського району, в селі Шкарівка увагу працівників ДАІ привернув автомобіль VOLKSWAGEN GOLF. Інспектори ДПС подали керманичу ... С 1 ноября снегоуборочная техника будет дежурить круглосуточноКоммунальная корпорация "Киевавтодор" начнет с 1 ноября круглосуточное дежурство снегоуборочной техники. Об этом заявил директор корпорации Петр Береговой. | Про ратифікацію Конвенції про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання, Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: Ратифікувати Конвенцію про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання( 995_l12 ), вчинену 23 листопада 2007 року у м. Гаазі (додається), яка набирає чинності для України у перший день місяця, що настає після закінчення тримісячного строку після передачі Україною на зберігання її ратифікаційної грамоти, з такими заявами і застереженнями: Уряд схвалив Концепцію проекту Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»Уряд схвалив Концепцію проекту Закону України Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. Відповідне розпорядження, розроблене Мінекономрозвитку України, прийнято на засіданні ... |
Об адвокате - устами Клиентов
Всем большое спасибо. Ваш портал сейчас - неповторимый в своем роде. Как здорово, что есть такие полезные порталы. Этот портал очень удобен в пользовании. На нем удобно отдыхать - просто, удобно,быстро.
Рекомендовано Адвокатом
Статьи о семейном праве
Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Судебная власть
№757/52/15-а











