На Полтавщині стартував Чемпіонат Державтоінспекції МВС України з міні-футболу

    На Полтавщині стартував Чемпіонат Державтоінспекції МВС України з міні-футболуВідкриття відбулося 10-го жовтня в спорткомплексі УМВС Полтавської області. П’ять команд з 60 учасниками із Запоріжської, Дніпропетровської, Луганської, Донецької та Полтавської області приїхали до Полтави аби випробувати свої сили з улюбленої гри — міні-футболу.

    Відкриття чемпіонату відбулося за участю заступника начальника УМВС Полтавської області Олександра Донця та заступника начальника УДАІ Полтавської області Ігора Палієнка.

    За результатами жеребкування розпочала чемпіонат команда з Полтавської та Луганської області. Їх гра закінчилася з рахунком «3:3». Далі продовжили футбольну естафету команди з Донецька та Запоріжжя, які зіграли з рахунком «3:0».

    Чемпіонат триватиме до 13 жовтня. Усі бажаючі можуть взяти участь в перегляді наступних матчів:

    11 жовтня

    9:00 Полтавська обл. — Запорізька обл.

    10:00 Дніпропетровська обл. — Донецька обл.

    13:00 Луганська обл. — Запорізька обл.

    14:00 Дніпропетровська обл. — Полтавська обл.

    12 жовтня

    9:00 Донецька обл. — Полтавська обл.

    10:00 Луганська обл. — Дніпропетровська обл.

    13:00 Донецька обл. — Луганська обл.

    14:00 Запорізька обл. — Дніпропетровська обл.

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію на травень 2013 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію на травень 2013 року Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності( z1957-12 ), затвердженого постановою НКРЕ від 02.11.2012 № 1421, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Про погодження розповсюдження реклами товарів та/або послуг, що пропонуються професійним учасником фондового ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

    Про погодження розповсюдження реклами товарів та/або послуг, що пропонуються професійним учасником фондового ринку Відповідно до статті 3, пункту 37 8 статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" ( 448/96-ВР ), статті 25 Закону України "Про рекламу" ( 270/96-ВР ), на підставі документів, що були направлені листом від 23.01.2013 вих. № 05 ТОВ "Фінансова компанія "Корнер", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

    Про затвердження Національною радою Плану проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на перший квартал 2014 року, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

    Про затвердження Національною радою Плану проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на перший квартал 2014 року

    Шлях до 40 монастирів

    Видано путівник по православних святинях Закарпаття. До 1025-ї річниці хрещення Русі вийшло в світ друге видання книжки Православні монастирі Закарпаття. Путівник.

    Об адвокате - устами Клиентов

    Ваш сайт просто класс очень много чего тут интересного и нужного. Хочу пожелать держаться высоко и всего самого... наилучшего во всем.

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b