Бджолярі злітаються до Києва

    Бджолярі злітаються до КиєваВалентин ОМРАМБАЛЬСЬКИЙ для «Урядового кур’єра»

    ПОДІЯ. Міжнародна федерація національних асоціацій бджолярів Апімондія вперше обрала Україну господинею світового конгресу бджільництва. Її ХХХХІІІ Всесвітній конгрес пройде у Києві у вересні-жовтні цього року. Він обіцяє стати найбільшим міжнародним галузевим заходом в історії України. Очікується, що на цю подію до нашої столиці з’їдуться майже 12 тисяч учасників і гостей з усіх куточків світу, багатьох з яких прийматиме кафедра бджільництва ім. В. А. Нестерводського Національного університету біоресурсів і природокористування України — єдина на пострадянському просторі.

    Громадські об’єднання пасічників, науковці та виробники продукції вже готуються до цієї події. Гільдія медоварів України провела на базі цієї кафедри Всеукраїнський конкурс питних медів, де було продемонстровано відродження стародавніх традицій благородного використання меду та виробів з нього, що є однією з унікальних особливостей пасічникування в Україні. Кращі зразки питних (неалкогольних) медів отримали почесні відзнаки, а деяких українських медоварів запросили на подібні акції в Казахстан, Німеччину та інші країни.

    Нині Україна входить у першу п’ятірку країн з виробництва меду.

    — На міжнародному рівні вона стала відома ще в 1814 році, коли українець Петро Прокопович винайшов розбірний рамковий вулик, — каже директор ННІ тваринництва і водних біоресурсів НУБіП України Валентина Дзіцюк. — Нині в країні є наукові установи, які можуть пишатися своїми розробками у цій сфері, й серед них наша кафедра бджільництва ім. В. А. Нестерводського. Її науковці створили внутрішньопородний тип української породи бджіл — хмельницький, технологію, яка дає змогу одержувати племінний матеріал за рахунок штучного осіменіння бджолиних маток. Тож штучне осіменіння тепер використовують і у бджільництві. Тобто нам є чим поділитися з міжнародною спільнотою.

    На пасіці кафедри впроваджують інноваційний проект «Апітерапія», в основі якого — цілющі властивості бджіл для оздоровлення людей.

    — Днями нашим гостем був колега із Швейцарського науково-дослідного інституту органічного виробництва аграрної продукції доктор Флоріан Лейбер, — розповідає завідувач кафедри Олексій Лосєв. — Його захопленню не було меж. Особливо сподобався будиночок на два вулики-кушетки з інгаляційними вікнами, який має терапевтичні лікувальні властивості. В основі апітерапії — близький контакт людини із бджолиними сім’ями через мікровібраційний масаж із бджолиного вулика: негативно заряджені іони, що утворюються під час польоту бджоли, стікають з волосків на тілі комахи і разом із сумішшю меду, прополісу і квіткового нектару забезпечують інгаляційний ефект.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Милиция Киева открыла уголовное производство по факту массовых беспорядков

    Правоохранители еще раз призывают организаторов и участников акций воздерживаться от нарушений законодательства, ведь за это предусмотрена административная и уголовная ответственность. Об этом ...

    Хто контролюватиме банківські установи в ЄС

    Міністри фінансів країн ЄС на зустрічі у Брюсселі в середу будуть намагатися дійти згоди в питанні про контролюючий фінансовий механізм в рамках Європейського Центрального Банку, що має стати ...

    Розлучення, як юридичний процес

    Адвокат із сімейних справ допоможе вирішити питання розлучення мирним шляхом, або ж у судовому порядку у найкоротші терміни

    Про призначення позачергових виборів Бужанівського сільського голови (Бужанівська сільська рада Горохівського району Волинської області), Верховна Рада України

    ПОСТАНОВА  Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Бужанівського сільського голови Шевчука В.Є. (Бужанівська сільська рада Горохівського району Волинської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" ( 2487-17 ) Верховна Рада України постановляє:

    Об адвокате - устами Клиентов

    Очень уникальный, актуальный и абсолютно не похожий на существующие ресурс! Я хочу отблагодарить вас материально. Как это можно организовать?

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b