Сотрудники СБУ, во исполнение задания по разоблачению фактов коррупции в правоохранительных органах, прекратили противоправную деятельность начальника отдела по борьбе с отмыванием доходов, полученных преступным путем Государственной налоговой службы в Хмельницкой области. Чиновник требовал взятку от директора одного из местных обществ с ограниченной ответственностью. Об этом сообщил пресс-центр СБ Украины.
Начальник отдела по борьбе с отмыванием денег в Хмельницкой области обвиняется в коррупции
| Нравится |
Это будет Вам интересно
Про визнання такими, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів на умовах співфінансування, Кабінет Міністрів УкраїниПро визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів на умовах співфінансування Про розподіл протитуберкульозних препаратів I та II ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2012 рік, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро розподіл протитуберкульозних препаратів I та II ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2012 рік З метою раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів I та II ряду, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2012 рік( 4282-17 ), передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК ДБ 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямком "Централізовані заходи боротьби із захворюванням на туберкульоз" та відповідно до Протоколу засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України від 25.07.2012 № 43 НАКАЗУЮ: | Про перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2012 році, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2012 році Про зміни в складі окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, Центральна виборча комісіяПро зміни в складі окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України Розглянувши подання суб’єктів внесення кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України про заміну членів окружних виборчих комісій, відповідно до пункту 1 частини другої статті 13( 4061-17 ), частин першої — третьої( 4061-17 ), п’ятої статті 26 ( 4061-17 ), частин першої — сьомої( 4061-17 ), одинадцятої статті 27( 4061-17 ), пункту 2 частини третьої( 4061-17 ), частин четвертої( 4061-17 ), сьомої статті 37( 4061-17 ), частини третьої статті 104 Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", абзацу першого розділу I Закону України( 457-18 ) "Про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № № 94, 132, 194, 197, 223", керуючись статтями 11 — 13 ( 1932-15 ), пунктом 17 статті 19 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
|
Об адвокате - устами Клиентов
Всем большое спасибо. Ваш портал - без всякого сомнения сейчас - уникальный в своем роде. Здорово, что есть такие полезные сайты. Этот портал весьма многообразен в использовании. На нем полезно отдыхать - просто и быстро.
Рекомендовано Адвокатом
Статьи о семейном праве
Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Судебная власть
№757/52/15-а











